Apie mus

UAB „Romerta plius“ yra viena iš Sostinės taksi vežėjų asociacijos „Sosveta“, veikiančios nuo 1999 metų, įkūrėjų. Bendrovė teikia keleivių vežimo organizavimo paslaugas Asociacijos vežėjams, dirbantiems pagal individualios veiklos pažymas.

Bendrovės keleivius aptarnaujantys Asociacijos vežėjai yra patyrę taksi vairuotojai, gerai pažįstantys Vilniaus gatves ir apylinkes.  Čia nepageidaujami nei „žali“, ką tik vairavimo teises gavę jaunuoliai, nei senos kartos patyrę, tačiau nekultūringi, nepaslaugūs ir nesąžiningi taksi vairuotojai. Jie visi atitinka aukštus profesionalumo ir asmeninių savybių kriterijus.

Visų vežėjų automobiliai yra geros būklės, kai kurie visai nauji. Jie kas pusmetį praeina specialią taksi techninę apžiūrą. Padidintos rizikos draudimu apdrausti ne tik automobiliai, bet ir jais važiuojantys keleiviai. Beveik visi automobiliai turi geltonus taksi numerius, taigi, gali važiuoti taksi/autobusų juosta, todėl mažiau laiko gaišta eismo spūstyse ir greičiau pasiekia kelionės tikslą.

Yra daug automobilių, galinčių vežti daugiau nei keturis keleivius, turinčių vaikiškas kėdutes ir banko terminalus, kuriuose galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis.

Iškvietę taksi telefonu ar internetu, Bendrovės keleiviai niekada nepatirs šoko dėl netikėtai didelės kelionės kainos, kurią kitur įtakoja turbinomis „pagerintų“ taksometrų parodymai, privataus vežėjo susigalvoti kosminiai įkainiai ar piko metu dėl padidėjusio keleivių srauto kelionės kainą kelis kartus padidinančios pavėžėtojų programėlės.

Bendrovė organizuoja keleivių vežimą, naudodamasi  programėle „Kviečiu taksi“, kuri parenka arčiausiai esantį laisvą taksi automobilį ir paskaičiuoja kelionės kainą pagal Bendrovės nustatytus nedidelius įkainius. O keleiviai gali sužinoti preliminarią kelionės kainą ir planuojamą maršrutą. Apie atvykstantį automobilį keleiviai informuojami SMS žinute, kurioje nurodomas užsakymo ID kodas, pagal kurį jie gali vėliau pasitikrinti, kokiu maršrutu važiavo  ir ar teisingai sumokėjo.

Šia programėle naudotis labai paprasta, jos net nereikia įdiegti, užtenka interneto paieškoje įvesti žodžius Kviečiu Taksi. Iškviesti taksi galima ir telefonu 861 75 75 75. O po kelionės keleiviai yra maloniai prašomi įvertinti paslaugos kokybę ir, esant reikalui, palikti komentarą, į kurį bus atitinkamai reaguota. Nes Bendrovės devizas -  kokybiška paslauga už nedidelę kainą.